Zrekonstruovali jste si kuchyň, máte nové podlahy, vymalováno, nové obklady, nová kuchyňská dvířka, záclony, spotřebiče a toužíte, aby vám vše zůstalo jako nové, když jste do toho investovali?

Je potřeba domácnost řádně uklízet a tím ji udržet stále krásnou a novou, jak vám ji dodavatel vytvořil a připravil k použití, k vašemu životu!
Nestačí jenom utírat prach a hlídat, zda v ledničce nejsou nějaká zkažená jídla a zda není na zemi kus papírku. Úklid domácnosti by měl být alespoň 4 x v roce důkladný. Nemusíte všechno udělat najednou, dělejte kroky postupně, ale nevynechávejte žádné místo.

Pokud chcete opravdu váš nábytek udržet stále jako nový, nyní vám radím, abyste nekupovali na úklid žádné chemické přípravky. Fólie, ze kterých jsou povrchy kuchyňských linek, skříní a skříněk vyrobeny, určitě ocení, pokud je budete tímto způsobem šetřit a nebudete na ně dávat hromady chemie. To samé udělejte s okny.

Místo chemie raději používejte horkou vodu, čistý hadr a ocet. Ten zaručeně zařídí všechno výborně. Na nábytek však používejte opravdu jen horkou vodu.